На пепередню сторінку

 Навчально-практичний центр при ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» проводить набір учнів (слухачів) для вдосконалення практичної підготовки із професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», упровадження в навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів,  устаткування і матеріалів,  здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами замовниками робітничих кадрів та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою прискорення впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій,  інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів,  обладнання, устаткування тощо у навчально-виробничий процес та виробництво. 


Для відпрацювання чи вдосконалювання професійних навичок учні (слухачі) використовують сучасний тренажер зварника малоамперний дуговий сумісно з відповідним програмним забезпеченням. Тренажер дає змогу моделювати процеси ручного дугового зварювання з використанням інструменту для технологій MMA, MIG/MAG, TIG. Процес моделювання складається з надання зварнику можливості ініціювати та підтримувати малоамперну електричну дугу, між електродом та металевою пластиною (навчальним зразком). При цьому вимірюється довжина сформованої електричної дуги, швидкість її переміщення по поверхні зразка, кути відхилення інструменту вздовж та поперек зразка. Усі ці параметри оцінюються та відображаються на екрані комп’ютера.


Особливу увагу заслуговують апарати  фірми Jasic. Разом ізкромкорізом  та стілом з УСП для збору металоконструкцій ці апарати забезпечують якісні результати зварювання деталей і конструкцій необхідно підготувати метал до зварювання

  • Jasic  MIG-350P – для напівавтоматичного зварювання на постійному (DC) струмі в середовищі захисних газів дротом суцільного перетину (MIG/MAG) і ручного дугового зварювання покритим електродом (MMA).  Особливість даного методу (MIG/MAG Pulse) є забезпечення мінімуму розбризкування металу, контроль ступеню проплавлення і керований дрібно крапельний перенос.  
  • на інверторі JasicMIG H  освоєння  зварювання тонкого алюмінію з застосуванням режиму зварювання з подвійним імпульсом MIG/MAG DoublePulse (TwinPulse) із обмеженим  нагріванням матеріалу  зварювання.

На пепередню сторінку