Вибір навчального закладу для абітурієнта – справа не з простих. Саме для того, щоб трохи її полегшити, навчальні заклади проводять Дні відкритих дверей. Такі  заходи є чудовою можливістю стати ближчим до місця, де будеш отримувати омріяну професію  та побачити його «зсередини».
25 лютого 2020р. пройшла традиційна зустріч ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»  з учнями загальноосвітніх навчальних закладів.   Випускники шкіл м. Немирова, Гайсина, Іллінці та сіл Ковалівка, Райгород, Червоне, Семенки, Нижча Кропивна, Велика Бушинка, Мухівці Немирівського району  завітали разом з батьками,  вчителями в гості до нашого закладу.  Вітаючи майбутніх учнів, заступник директора з навчально-виховної роботи Безкоста З.О.  розповіла  гостям про основні  переваги навчання в ліцеї та наголосила, що обрати професію потрібно до душі та з хорошими перспективами. Сьогодні в Україні залишається високим попит саме на робітничі професії: електрогазозварник, кухар, кондитер, штукатур, лицювальник-плиточник.
Протягом заходу гості мали змогу особисто поспілкуватись з керівництвом закладу, викладачами,  майстрами  та учнями ліцею, а також побачити матеріально-технічну базу – кабінети спецдисциплін, лабораторії, майстерні, гуртожиток, їдальню та спортивний зал. Зацікавленість у майбутніх абітурієнтів викликав Навчально-практичний центр з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», оснащений сучасним обладнанням, на якому навчаються наші учні. Він є єдиним у Вінницькій області.
Учасники художньої самодіяльності, учні І-ІІ курсів підготували для гостей чудовий концерт. Першими подарували своє музичне привітання  «Україна» учениці, які здобувають професію »Кухар, кондитер» Козяр О., Трачук В. та Сікорська Я. Не менш співучі голоси мають і наші юнаки Бондаренко О. та Лункаш А., які навчаються за професією «Електрогазозварник», «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник».  Гарним доповненням свята стало танцювальне привітання у виконанні Богач Я., Олар Д, Чуль В.,  Корнєєвої  К., Місько О. та Кравця В.  Не залишилися гості і без призів, які вони отримали під час лотереї.    На  завершення зустрічі  гостей чекало смачне частування  від кондитерів.
Подібний захід  для майбутніх абітурієнтів навчальний заклад  проведе у кінці квітня. Тому запрошуємо випускників  до нас на День відкритих дверей, а тих, хто уже визнався  -  на   навчання.

На пепередню сторінку