В рамках акції «16 днів проти насильства», яка тривала з 25 листопада по 10 грудня була проведена практичним психологом Вечірко Н.М. і капітаном поліції Рибак Т.І. була проведена зустріч з учнями  в ДНЗ «Немирівський профісійний ліцей » на тему «Відповідальність за вчинення насильства» з метою формування в учнівському суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості учнів щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах ,   щодо попередження жорстокості та насилля  у взаєминах підлітків, вирішення сімейних конфліктів, залучаються до роботи представників ювенальної превенції. В рамках даного заходу інспекторка  з ювенальної превенції Рибак Тетяна Ігорівна  та практичний психолог Вечірко Наталія Миколаївна роз’яснили учням  поняття насильства, жорстокого поводження та їх види. Та інспектор ювінальної превенції зазначила про кримінальну та адміністративні відповідальності, які настають за вчинення даного виду правопорушення.Крім того, поліцейська розповіла про  алгоритм дій, в разі якщо хтось став жертвою чи свідком того чи іншого насильства. Всі разом переглянули відеоролики та обговорили, які є види насильства, статистику вчинень даного правопорушення, відповідальність, а також про недопущення   насильства в майбутньому.
Зокрема, інспектор наголосила учням, що у кожної ситуації є вирішення і не варто замовчувати чи терпіти факти, пов’язані з насильством.
Інспектор ювенальної превенції та практичний психолог також вручили учням буклети з інформацією про те, де шукати допомоги та до кого звернутися за порадою в скрутних ситуаціях, що виникли через домашнє насильство. Також гостя  нагадала дітям телефони служб, до яких слід звертатися за допомогою. Інспектор ювенальної превенції та практичний психолог, закликали учнів не мовчати, якщо ви стали свідком насильства над дитиною - не будьте байдужі!

   На пепередню сторінку