З метою впровадження основ модульної форми навчання  18-22 лютого на базі навчально-практичного центру пройшов тиждень зварників, в якому були задіяні всі учні випускних груп зі спеціальністю «Електрогазозварювання».
Модульне навчання передбачає перехід від паралельного засвоєння знань окремих предметів до інтеграції предметів і комплексного засвоєння знань і умінь учнів при використанні  новітніх обладнання та технологій для проведення  уроків. Тому одним із основним завдань заходу стало ознайомлення з теоретичними та практичними особливостями таких методів зварювання:

  • з Jasic MIG-350P – для напівавтоматичного зварювання на постійному (DC) струмі в середовищі захисних газів дротом суцільного перетину (MIG/MAG) і ручного дугового зварювання покритим електродом (MMA).  Особливість даного методу (MIG/MAG Pulse) є забезпечення мінімуму розбризкування металу, контроль ступеню проплавлення і керований дрібно крапельний перенос.  
  • на інверторі JasicMIG H освоєння  зварювання тонкого алюмінію з застосуванням режиму зварювання з подвійним імпульсом MIG/MAG DoublePulse (TwinPulse) із обмеженим  нагріванням матеріалу  зварювання.

    Заняття, проведені з використанням  цих агрегатів, методик та матеріалів,  показали  активізацію  уваги та краще засвоєння знань та вмінь учнями, що є доцільним та необхідним.

На пепередню сторінку