Запах ялинки, кольорові гірлянди, солодощі – усе це говорить про настання Нового року, про сподівання на щасливі зміни і здійснення бажань.
         У переддень свята, 26 грудня  2019 року  пройшло Новорічне свято у  стінах нашого закладу.  Новорічна програма була надзвичайно насиченою, адже кожна група  показала цікаві виступи на святкову тематику. Учні виявили неабиякі зді­бності в акторській майстерності, зуміли захопити публіку талановитістю і щирістю.  Номери груп №33, 28, 31 та 15 відзначилися цікавими  постановками, яскравістю сценічних костюмів. Незабутній вечір  допомогли  створити чарівні голоси учнів Хмільовської К., Бондаренка О.,  Дубчака А. та Лункаша А.  Не обійшлося, звичайно, без Діда Мороза (Матвєєв Денис) та Снігуро­ньки (Сікорська Яна), які щиро вітали учнів та педагогічний колектив із Новим роком.
Шановні педагоги, учні ліцею!
Нехай у Новому році у всіх справах ви  знаходите тільки користь і радість, а удача переслідує всі 365 днів і наздоганяє у слушний момент! Нехай всі негаразди обходять стороною, а навколо будуть лише щирі посмішки та вірні друзі!

З НОВИМ РОКОМ!!!

   На пепередню сторінку