Другого жовтня Україна святкує день професійно-технічної освіти. П’ятого жовтня – Всесвітній день учителя, йому радіють  учителя, майстри, вихователі. А в першу неділю жовтня всі освітяне приєднуються до святкування Дня працівника освіти. Це і бухгалтера, і секретарі, і вахтери, і технічні працівники,- загалом всі ті люди, які спільними зусиллями з педагогами допомагають учням підготуватись до дорослого життя, створюють їм комфортні умови для навчання і проживання, а також для всебічного розвитку та культурного відпочинку.
Учитель – це мудрий наставник, старший друг, порадник. Учитель вчить своїх учнів бути розумними і кмітливими, добрими і щедрими. Учитель вчить їх любити свою Батьківщину, берегти та захищати природу. Під керівництвом вчителя учні вчаться тримати в чистоті свій одяг, кімнати гуртожитку, навчальні кабінети, лабораторії та майстерні, закріплену ділянку території ліцею.
Учні висловили свою вдячність всім освітянам за важку щоденну неоціненну працю та запропонували напередодні професійного свята провести флешмоб по озелененню території ліцею. Для цього учні придбали 16 плодових дерев, від кожної групи по одному дереву. В четвер, 3 жовтня 2019 р., після уроків, представники кожної групи посадили своє дерево і кожній день в ліцеї відтепер зустрічатиме новий молодий фруктовий сад!

На пепередню сторінку