Отже, в ліцеї сьогодні - День святого Валентина.


14 лютого 2019 р., в день святого Валентина, ранкова лінійка  була присвячена коханню: неспокійному і спокійному, підступному і відданому, нерозділеному і взаємному, гіркому і солодкому.
Саме свято закоханих було поділене на три частини. Зранку активом учнівського самоврядування була нагадана історія створення дня святого Валентина, звучали слова привітань для всіх теперішніх та майбутніх закоханих. Кожна дівчина-учениця ліцею отримала «валентинку»  від хлопців-учнів.
Голова самоврядування Парамейчук Юлія зі своїми заступниками Тичинською Валентиною та Черноузом Денисом  запропонували всьому учнівському та педагогічному колективу ліцею визначити найкращу закохану пару серед учнів, при цьому в критерії оцінювання в першу чергу ставилось щирість почуттів, довготривалість стосунків,  а також культура поведінки пари на території навчального закладу та поза його межами.  Для цього було вибрано десять пар закоханих, створено урну для голосувань, а кожній людині видано по сердечку-бюлетеню. Після другого уроку на третьому поверсі під час голосування кожен учень та педагог мав можливість проголосувати за ту пару закоханих, яка найбільше відповідала вимогам.  На перерві після четвертого уроку були об’явлені  переможці голосування: це пара Черноног Олексій та Шевчук Наталія. Вони отримали свою порцію оплесків та солодкий приз. Також солодощі отримали решта дев’ять пар учасників. Всі учасники свята отримали порцію усмішок, азарту та позитивних вражень. Ще довго лунали на коридорах ліцею радісні відгуки та вітання парі-переможцю.
Ми бажаємо кожному українцю кохати та бути закоханим, адже кохання – то є джерело натхнення, радості, енергії, стимул жити та творити, створювати та вдосконалюватись, це непередаване відчуття захвату та щастя, що ти кохаєш і тебе кохають!

 

На пепередню сторінку