25 квітня у ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» відбувся День відкритих дверей - щорічний захід, мета якого - залучити абітурієнтів у ПТНЗ, відповісти на всі їх питання відносно умов вступу та напрямків навчання тощо.  Розпочався захід з перегляду відеоролика про навчальний заклад. Найбільше захоплення гостей викликала виставка учнівських робіт з професій, за якими проводиться підготовка в навчальному закладі. Вироби декоративно-прикладного мистецтва,  кулінарні шедеври – все це справа рук учнів ліцею, які під керівництвом досвідчених викладачів та  майстрів виробничого навчання здобувають звання професіоналів своєї справи.
Наступним етапом Дня відкритих дверей став виступ агітбригади, яка презентувала професії у віршованій формі та подарувала гостям свої музичні вітання. Також відбувся розіграш  призів професійного спрямування,  серед абітурієнтів.
Цікавою була екскурсія по навчальному закладі, що дала можливість оглянути територію, гуртожиток, навчальні аудиторії, майстерні, лабораторії, їдальню, спортивний зал та майданчик. Юнаки  та дівчата з уважністю слухали про професії, а також про можливості успішного майбутнього працевлаштування.
Майстри в/н та учні з професії «кухар, кондитер» організували брейк-каву. Гості смакували кондитерськими виробами та дякували  учням ліцею.
День відкритих дверей став цікавим відкриттям для майбутніх випускників шкіл, які зроблять правильний вибір професії та, сподіваємось, прийдуть до нас на навчання.

 

На пепередню сторінку