Парадокс Інтернету: він з’єднує людей,
що знаходяться далеко,
але роз’єднує з тими, хто знаходиться поруч.
(Януш Вишневский)


04  квітня 2018р. у групі №31 з професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» проведено відкриту годину спілкування  «Коли мобілка та інтернет приросли  до рук»

(класний керівник Свідерська А.І., психолог Вечірко Н.М.)

Метою години було не лише  прищеплення користувачам навичок етичної і безпечної поведінки при користуванні мобільними телефонами та Інтернетом, а й інформування їх про небезпеку для здоров`я і психіки культури  спілкування в соціальних мережах,  виховання культури мобільного спілкування. 
Під час заходу класний керівник ознайомила учнів з  історією винаходу мобільного теле­фона. Учні  підготували короткі повідомлення про шкідливість мобілок , які кожен  повинен пам’ятати, якщо вже телефон приріс до вуха. 
Учні переглянули відеоролики «Про вплив випромінювання  мобільного телефона на різні предмети », «Безпечний інтернет для учнів » «Соцмережі? Не втрачай голови!», «Я соромлюсь свого тіла » (про сидіння при користуванні мобільним телефоном).
Психолог ліцею Вечірко Н.М.  наголосила  на значній  ролі в житті кожного Інтернету  та запропонувала учням виконати вправи  «Портрет користувача», «Перепустка», «Мікрофон», а також дала рекомендації усім  присутнім, як захистити свої особисті дані, безпечно спілкуватися в мережі та не потрапити на вудку реклами і що робити зі спамом. Цікавим був виступ представника ювенальної поліції Рибак Т.І. про кіберполіцію та її значення у суспільстві, відповідальність підлітків в разі користування забороненими сайтами та поширення інформації в Інтернеті, яка несе погрози та приниження гідності інших користувачів.
Учні дійшли висновку, що мобільний телефон – це не  розкіш, а засіб зв’язку, який потрібно розумно використовувати, а інтернет  - не іграшка,  яка в собі приховує не тільки користь, але й велику небезпеку.

На пепередню сторінку