В рамках реалізації Плану дій Уряду України з модернізації матеріально-технічної бази та оновлення змісту професійної освіти, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 206 від 27.02.2018 року «Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2018 році», наказу Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №582 від 03.12.2018 р., перспективного плану роботи навчального закладу, на базі ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» 22.12.2018р. відкрито навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників із професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»».
           Головною метою діяльності Центру є реалізація завдань щодо вдосконалення практичної підготовки учнів (слухачів) із професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», упровадження в навчальний процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів, устаткування і матеріалів, здійснення шляхом співробітництва і взаємодії постійного зв’язку між підприємствами замовниками робітничих кадрів та іншими професійно-технічними навчальними закладами з метою прискорення впровадження інноваційних педагогічних та виробничих технологій, інформації щодо новітніх матеріалів, інструментів, обладнання, устаткування тощо у навчально-виробничий процес та виробництво.
На створення центру  з державного бюджету виділено 2,3 млн. грн., які були використані на закупівлю зварювального обладнання, обладнання для обробки металу,  зварювальних тренажерів та додаткового устаткування, згідно з переліком, затвердженим Міністерством освіти і науки України.  Крім того, на проведення ремонтних робіт - створення виробничої майстерні центру, капітального ремонту кабінету спецдисциплін, заміну віконних та дверних блоків, заміну електромережі, було залучено 337 тис 707 грн. коштів  бюджету розвитку. На придбання меблів, стендів, вогнетривких штор, спецодягу,  капітального ремонту туалету майстерні, системи опалення та вентиляції,   виготовлення віконних решіток, залучено 254 тис 900 грн. коштів спеціального фонду.

Створення центру відкриває нові перспективи для закладу освіти, зокрема щодо оновлення матеріально-технічної бази, пошуку нових форм співпраці з підприємствами - замовниками робітничих кадрів, надання платних послуг зі стажування та підвищення кваліфікації.

На пепередню сторінку

 

 

 

 

На пепередню сторінку