В  ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» з 19.02.2018р. по 23.03.2018р. проведений тиждень з напрямку: «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» на тему: «Збудуймо майбутнє разом».  Розпочався тиждень виставкою технічної творчості. Учні під керівництвом  викладача спецдисциплін Топчій О.Ю. та майстрів в/н Сідлецької А.О., Новодон І.В. та Коптюха В.В. виготовили стенди та макети, підставки під вазонів, декоративну вазу, підсвічники, антикварний та декоративний столики, сірниковий будиночок.
Майстри  в\н  Сідлецька А.О. та  Коптюх В.В.  провели  відкриті уроки виробничого навчання в групах  №18  та № 34.
В рамках тижня проведено також відкритий урок з будівельного креслення на тему «Побудова та позначення перерізів» (викладач спецдисциплін Топчій О.Ю.) Метою уроку було навчити учнів виконувати та позначати перерізи, знати їх призначення та правила читання, а також вміти використовувати перерізи не тільки в кресленні, але й в подальшій професійній діяльності.
Важливою складовою виховання учнів є робота  в колективі, де кожний має змогу проявити себе. 22 березня 2018 р. викладач спецдисциплін Топчій О.Ю. провела відкритий захід – творчий вечір будівельників «Збудуймо майбутнє разом!». Під час проведення вечора глядачі ознайомились з багатогранністю професії, з новітніми будівельними машинами, технологіями та матеріалами, особливостями будівельної галузі  різних народів, відбулася посвята в будівельники учнів 1 курсу. Учні 14, 18, 28 та 34 груп продемонстрували слайд-шоу з світлин, взятих з їх учнівського життя.
Не обійшлось  і без конкурсів. Для глядачів проведена архітектурно-будівельна вікторина. Вечір був наповнений цікавими сценками, показом будівельних мод та супроводжувався піснями на відповідну тематику.
В п’ятницю, 23 березня, відбувся конкурс професійної майстерності з професії «Муляр». В конкурсі прийняли участь учні груп №14, №28 та №34.
Конкурс проводився з метою підвищення рівня професійної підготовки та майстерності,    розвитку   творчої    активності    учнів,    поглиблення    та удосконалення знань з новітніх технологій виконання кам’яних робіт, освоєння учнями сучасних методів праці.
Програма конкурсу передбачала виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки та виконання практичного завдання на рівні ІІІ розряду.
Спостереження за виконанням завдань здійснювалось лише членами журі.
Переможці конкурсу за І-ІІІ місце нагороджені грамотами:
І місце – учні групи №34 Черноног Олексій та Саміла Богдан.
ІІ місце – учень групи №14 Федорчук Федір.
ІІІ місце – учень групи №14 Венгрус Валентин. Учень Саміла Б. прийматиме участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності, який відбудеться 11 квітня 2018 року на базі ДНЗ «Вищого професійного училища  №7 м.Вінниці»

          Всі заходи тижня професії спрямовані на прищеплення учням любові до обраної професії, розвитку професійних вмінь і навиків, а також з метою пропаганди професії «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник».

На пепередню сторінку