У кожної людини є спогад дитинства – наприклад, улюблений ведмедик. Він дарував нам оту краплину щастя, сповнював наші серця теплом та людяністю, вислуховував про наші біди, витирав наші сльози, а також вчив нас дбати про інших. А де зараз ці наші друзі дитинства? На горищі або в диванах? Настав час поділитись власним дитинством з тими дітьми, які цього потребують.
Вихованці  Немирівського навчально-реабілітаційного центру вірять у диво, яке їм несе Святий Миколай, і вчаться в святого бути милосердними. І саме 19 грудня 2018 року, в день святого Миколая (а також в Міжнародний день допомоги бідним), до них відправився актив учнівського самоврядування ліцею з щорічною традиційною благодійною акцією «Подаруй дитині іграшку». Заступники голови учнівського самоврядування Тичинська Валентина (за сумісництвом - Снігуронька та кондитер) та Черноуз Денис (в образі Святого Миколая) відвідали діток з іграшками та смаколиками, вітали їх зі святом та бажали здійснення їх дитячих мрій.  Дітки розказували свої улюблені віршики на колінах у Святого Миколая, за які кожний з них отримав іграшку та смачну запашну випічку. До акції приєднались не тільки учні та педагогічні працівники ліцею, але й небайдужі немирівчани, які відгукнулись на оголошення про проведення такої благочинної акції:  перукар Безпала (Кривонос) Віта з донькою-школяркою добавили до зібраних іграшок  і свій великий пакет з м’якими друзями для сиріт.
Щиро вдячні усім, хто допоміг організувати свято для діток, які цього дійсно потребують. Дякуємо колективу Немирівського навчально-реабілітаційного центру за надану можливість привітати малюків, а також за те добро, що вони кожного дня дарують знедоленим дітям.

На пепередню сторінку