Вже традиційним за багато років роботи закладу ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» стало святкування Дня Знань. У цьому, 2018 році, учні теж зібрались, щоб урочисто розпочати новий 2018 – 2019 навчальний рік. Адже в цей день по особливому в лінійці все, святковий одяг, звуки Гімну, підняття державного прапора, виступи директора та гостей . Серед запрошених на свято були голова районної профспілки працівників освіти Гуцалюк Таїсія Григорівна та настоятель храму в селі Олексіївка протоієрей Павло Петльований, колишній випускник нашого ліцею.
Серед присутніх значне місце займали новачки-першокурсники, для яких перше вересня стало надзвичайно пам’ятним. Адже вони залишили рідні оселі, безтурботну пору і в своєму житті піднялись на наступну сходинку. Найвідповідальніший рік і для старшокурсників. По закінченню вони стають випускниками і життя відкриє перед ними тисячу доріг. А це значить, що потрібно докласти максимум зусиль протягом року.

  У вступі директора ліцею Попатенка М. І. прозвучало слідуюче: «Наш колектив зробив усе, аби зустріти своїх учнів оновленим виглядом кабінетів, майстерень, лабораторій. Цей рік буде особливим ще тим, що на базі ліцею буде відкрито навчально-практичний центр, який готуватиме фахівців з професій «Зварник», «Електрозварник ручного зварювання», «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах». В перспективі це гарний крок у майбутнє для ДНЗ «Немирівський професійний ліцей».

На пепередню сторінку