Осінь 2018 року обіцяє бути знаковою  для державного навчального закладу  «Немирівський професійний ліцей».
Відкриття навчально-практичного центру з професії «Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Зварник» на базі  ліцею є важливою подією  не лише для професійно-технічної освіти, але й для усієї освітньої галузі області та реального сектору економіки.
Насиченість виробничих процесів інноваційними технологіями, розвиток сучасної техніки вимагають не просто високого, а якісно нового рівня підготовки робітничих кадрів. Проте існуючі технології підготовки майбутніх робітників,  застаріла матеріально-технічна база професійно-технічних навчальних закладів не повною мірою задовольняють вимоги роботодавця через відсутність адаптації до вимог конкретного виробництва. Без впровадження рішучих змін ми ризикуємо сьогодні залишитися без виробничого потенціалу країни.
Створений навчально-практичний центр здійснюватиме навчання учнів за професіями, стажування робітників підприємств електротехнічного напряму з використанням технологічних інновацій,  стажування майстрів виробничого навчання за галузевим спрямуванням.  Заклад також надаватиме послуги з  перепідготовки незайнятого населення, підвищення кваліфікації. Отже, відкриття центру  з одного боку надасть  можливість нашим роботодавцям отримати якісні кадри, а з другого – молодь, отримавши якісну освіту, матиме можливість себе реалізувати у суспільстві.
   Для створення центру навчальному закладу виділено субвенцію  з державного бюджету на суму 2 млн 300 тис. грн., що  буде  спрямовано на придбання найсучаснішого обладнання, матеріалів та устаткування.

Центр створюється  відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України від 27.02.2018р. № 206 «Про затвердження Переліку закладів професійної  (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри у 2018році»,  наказу Міністерства освіти і науки України від 04.05.2018р. № 456 «Про затвердження Переліку сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування, яке передбачається придбати за бюджетні кошти»

На пепередню сторінку