22 травня 2018р. педагогічний та учнівський колектив ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» приймав участь у VI регіональній виставці-фестивалі  технічної творчості учнів ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ рівнів акридитації «Творча молодь Вінниччини», а  31 травня 2018р. навчальний заклад на Європейській  площі м. Немирова розмістив  яскраві виставкові  експозиції з професій « Кухар, кондитер», « Електрогазозварник, електрозварник на автоматичних та на півавтоматичних машинах», «Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник», «Столяр будівельний, тесляр».
Учні мали чудову нагоду продемонструвати свої досягнення за час навчання в ліцеї, поспілкуватись з потенційними роботодавцями.
На виставці були  представлені роботи з промислового виробництва, агропромислового комплексу, деревообробки, харчової  промисловості, художніх промислів та народного ремесла.
Жителі Немирова мали можливість ознайомитись з професіями, які готує наш навчальний заклад, замовити вироби з металу та деревини, скуштувати смачну випічку майбутніх кондитерів.
Велику зацікавленість  викликали майстер-класи учениці   23 групи Ліпінської Анни  з професії «Кухар, кондитер» та учня 11 групи Чорноуза Дениса з професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах».
Кафедра електрогазозварників ( Безкостий Р.М., Кирилко А.В., Кирилко В.В., Толмачов Д.М.) презентували арматурогиб, верстат холодної ковки для гнуття завитків, станок  гарячої ковки «Гусяча лапка», відрізний станок під заданим кутом, металеві троянди, станок  «Торціон» та інше.
Найбільшу увагу привернув до себе виріб з металу для коління дров «Колун», ідейним натхненником якого став директор ліцею Попатенко М.І., а втілив задум механік Авраменко А.В.
Кафедра кухарів, кондитерів ( Лісова З.Г., Тригуб Н.Є., Лемпа Н.І., Майданюк О.В., Шевчук Н.В., Тодоровська Н.Г., Цюпка Н.І.) приємно здивувала відвідувачів виставки корзинами  квітів з пряничного тіста, виробами з імбирного тіста, яскравими картинами  з солоного тіста та оригінальним   оздобленням  тортів.
Кафедра мулярів, штукатурів, лицювальників-плиточників (Топчій О.Ю., Коптюх В.В., Сідлецька А.О., Новодон І.В.) вразила присутніх макетом декоративного опорядження поверхонь загальною площею 4,5м2, різнокольоровими  підсвічниками з гіпсового джгута, декоративними  вазами з цементного розчину, казковими будинками з скульптурного пластиліну.
Професія «Столяр будівельний, тесляр» представлена виробами з деревини  (майстер в/н  Дмитришен М.Г.)
На виставці свої художні картини  презентувала  викладач спец.дисциплін Топчій О.Ю.
Виставкове  дійство  супроводжувалось виступом агітбригади в складі учениць 23 групи  Гук Н., Нечитайло Н., Щур Г., Колеснік І., Тичинської В., Драчук Т., Рябової Н. під керівництвом Коритної К.Л. та вокально-хореографічними композиціями талановитих учнів (художній керівник Мойсеєв Б.Г.).

В ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» створені  всі умови для здобуття учнями робітничих професій, а дирекція та педагогічний колектив робить все, щоб розумні та талановиті діти мали можливість здобувати сучасні знання для побудови нової європейської України.

На пепередню сторінку