В нашому ліцеї пройшов конкурс – огляд  «Галерея кімнатних рослин» (внутрішнє озеленення кабінету), який відбувся в перший день зими – 1 грудня 2017р. Учні та педпрацівники нашого навчального закладу дуже люблять рослини. Адже недарма природу, яка нас оточує називають чарівницею. Це не тільки невичерпна скарбниця багатств, джерело життя – дарує нам здоров’я, силу, красу,пробуджує в нас найпрекрасніші почуття людяності, щедрості.
Кожен вчитель в своєму кабінеті хоче створити затишок та комфорт, тому прикрашають свої кабінети великою кількістю кімнатних рослин.
Конкурс оцінювало компетентне журі у складі :
Безкоста З.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи
Булейко Г.І. – викладач біології та хімії
Хміль І. М. – методист
Топчій О.Ю.- викладач спецдисциплін «Муляр; штукатур; лицювальник – плиточник»
Кирилюк А.- голова учнівського самоврядування .
Важко було журі вибрати найкращий кабінет, тому що всі учасники сумліно підготувались до огляду. Навчальні групи, разом цз завідуючими кабінетами доклами чимало зусиль для того,щоб приміщення, в яких проходять заняття, стали затишними та гарними.
Закінчився конкурс – огляд підведення підсумків та нагородження переможців:
І місце – каб.46
ІІ місце – каб. 45 , каб.42
ІІІ місце – каб.36, каб. 35
Голова журі, Безкоста З.О.,сказала :старовина китайська традиція говорить про те, що кожна освічена людина повинна оволодіти 7 науками. Одна з них – квітникарство. Квіти можуть не тільки покращувати настрій, а і енергетику людини. Будь – яке приміщення без кімнатних квітів здається нам холодним та непривітним. Рослини очищують повітря та наповнюють класні кімнати життєвою енергією. Подружіться з кімнатними рослинами, забезпечте їм найкращі умови для росту, і вони обов’язково віддячать Вам.

 

 

 

На пепередню сторінку