Проведення тижня професійної майстерності
 з професії «Кухар, кондитер»

Розповісти про свою професію, розширити кругозір, показати свої знання і уміння учням допомагає тиждень професійної майстерності з професії «Кухар, кондитер», який щороку  проходить  в  ДНЗ «Немирівський професійний ліцей». Проведення тижня (27.11.17 – 01.12.17) передбачало ряд цікавих заходів, відкриття нових знань, професійних умінь та навичок. Розпочався  тиждень  у понеділок із виставки стінгазет на професійну тематику, де учні  груп № 23, 33 розкрили свою творчість та фантазію.
У вівторок майстер виробничого навчання  Шевчук Н.В. провела відкритий урок із виробничого навчання  у групі №15 на тему  «Технологія приготування страв та гарнірів з варених овочів». Після уроків викладач спецдисциплін Лісова З.Г. провела захід «Суд над шоколадом», активну участь у якому  взяли учні групи   №23. У всіх навчальних групах класні керівники провели виховну годину на тему: «Фаст - фуд: за і проти».
Цікаво та змістовно проведено майстер–клас по приготуванню виробів з прісного та дріжджового видів тіста під керівництвом майстрів виробничого навчання Шевчук Н.В. та Майданюк О.В. Присутні мали змогу  поринути у світ кондитерського мистецтва, адже асортимент виробів вражав учнів  ліцею. По закінченню,  усі бажаючі  скуштували  готові вироби.
Не менш цікаво пройшов розважальний захід «Кулінарна феєрія»,  учні  показали свої акторські здібності, креативність, здатність знаходити відповіді на різні запитання та виходити з складних  виробничих ситуацій .
З  метою розвитку розумових здібностей учнів, розширення їх кругозору, викладачем спецдисциплін Лісова З.Г. проведено урок-гру на тему: «Технологія приготування страв з овочів та грибів» у формі інтелектуального змагання між командами. Урок складався з 8 турів, учні відповідали на цікаві кулінарні запитання, знаходили вихід із виробничих ситуацій та виконували різні завдання.  Відкриті уроки виробничого та теоретичного навчання  проводились з використанням новітніх технологій навчання, зокрема: «відгадай страву», «вірю не вірю», «поясни термін», «майстер-клас», розгадування кросвордів, технологічних схем, випереджувальне навчання, робота в групах, використання презентацій. 
Тиждень пройшов насичено та цікаво, спрямований на те, щоб сформувати в  учнів потребу в самонавчанні, самовдосконаленні,  адже професія «Кухар, кондитер» важка, але одночасно і захоплююча, яка приносить людині велике задоволення.

На пепередню сторінку