Здоровий образ життя – невід’ємна частина існування людини у сучасному світі. Люди все більше усвідомлюють важливість збереження свого здоров’я.  Тютюнопаління є одним з негативних чинників, які шкодять здоров’ю. Хоча багато молоді і розуміють шкідливість куріння, однак мало хто з них усвідомлює в повній мірі ступінь всієї небезпеки.
Саме тому, 16 листопада 2017 р., у всесвітній день відмови від куріння, учнівським самоврядуванням була проведена акція «Обміняй цигарку на печиво». Під час акції учні мали можливість скуштувати смачне печиво, яке випекла учениця 26 групи Парамейчук Юлія на уроках виробничого навчання з професії «Кухар, кондитер». Активну участь у проведенні акції прийняли голова учнівського самоврядування Кирилюк Андрій та заступник голови Тичинська Валентина за підтримкою керівника Топчій Ольги Юріївни.
Основна ідея акції – мотивація до здорового способу життя та наочна демонстрація смачної альтернативи тютюну у вигляді солодощів. «Краще з’їсти печиво, ніж викурити цигарку» - під таким гаслом протягом акції її організатори пропонували курцям запашне печиво «Смайлик» в обмін на цигарку (з метою її подальшого знищення). Чимало учнів ліцею відгукнулись на це корисне починання та погодились обміняти цигарковий дим та нікотинову смолу на солодкий смак домашньої випічки.
Тож, ми запрошуємо всіх приєднатись до здорового способу життя!

 

 

На пепередню сторінку