В останню декаду червня , коли Україну поглинула хвиля випускних вечорів, педагогічний та учнівський колективи Немирівського професійного ліцею   знаходились у центрі визначної для ліцею події. ДНЗ «Немирівський   професійний ліцей»  радо подарував світові своїх випускників.
Урочистості відбувались    30 червня  2017 року в Палаці культури
ДП « Клінічного санаторію «Авангард». На святі були присутні гості: голова районної ради профспілки працівників освіти  Гуцалюк Т.Г. та протоієрей, настоятель храму  с. Олексіївка  отець Павло. Вони ж привітали випускників з такою гарною подією у їхньому житті – отриманням диплому. З вітальним словом до винуватців свята  звернувся директор навчального закладу Попатенко Микола Іванович  . Продовжилось свято з вшановування тих, хто з першого курсу йшов натхненно та впевнено до своєї мети: до отримання диплому з відзнакою. Їх було 9 чоловік. Приємно було дивитись на майбутню еліту України. Вони теж мали можливість звернутися до своїх наставників, батьків зі словами подяки за те все добре, що було зроблено для них за роки навчання.
Не байдужими до роботи колективу  виявились батьки випускників. Від імені усіх них зі  словами щирої подяки виступили   і привітали колектив учителів   Брянська Людмила Григорівна  та сім’я  Дубчаків- мати і батько випускника Дубчака Олександра.
Учителі - наставники теж вітали своїх вихованців.  Кожен класний керівник  та майстер виробничого навчання  мав можливість сказати на прощання гарні слова - вітання та настанови для майбутнього життя. Свято супроводжувалось музичним вітанням, яке підготувала група другокурсників. 
182 випускники отримали дипломи кваліфікованого робітника  за такими спеціальностями : електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах ( термін навчання 3 роки);  електрогазозварник  ( термін навчання 1 рік); кухар , кондитер  (термін навчання 2 роки, 3 роки); муляр; штукатур; лицювальник-плиточник (термін навчання 2 роки).
На завершення свята прозвучала думка про те, що театр життя ніколи не закінчується. Міняються герої, дія йде за дією.. Але  випускники завтра будуть писати уже свою нову п’єсу. Їхній вибір : кого і як грати. Але вони мають робити це чесно та талановито. А у своєму кіно вони сьогодні поставили крапку. Їх чекає дорослий світ.
Адміністрація ліцею щиро дякує головному лікарю ДП « Клінічного санаторію «Авангард»  Цвеню Петру Васильовичу за надану  можливість  гарно, в урочистій обстановці провести свято випускників ДНЗ « Немирівський професійний ліцей».   Тож гарного Вам здоров’я та низький уклін!

На пепередню сторінку