Щороку 1 вересня  вулиці українських міст наповняться білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.
День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Першокурсники роблять свій перший крок на великому шляху знань, а  третьокурсники  стоять на порозі  у доросле життя. Учні нашого ліцею , подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають  викладачі та майстри виробничого навчання — люди, які ведуть їх до вершин знань.  Ось так, вже вкотре зібралися  на подвір’ї в ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» учні, батьки та працівники аби урочисто зустрічати День Знань.
     Почесне право внести Державний Прапор України надалося кращим учням ліцею Рябовій Н. 23 гр. та Бондар О. 28 гр.
    Традиційно слово привітань лине з вуст директора навчального закладу М.І. Попатенко. Він  побажав усім миру, здоров’я, успіхів і усяких гараздів, бо початок будь-якого шляху – завжди хвилююча, тривожна та щемлива мить, особливо, якщо на цій дорозі багато іще незвіданого, досі незнаного, поки що недослідженого. 
    Під час святкового дійства  було озвучено вітання  і від голови  Немирівської районної ради Профспілки працівників освіти  Т. Г. Гуцалюк, промова якої зачепила кожне дитяче серце.
       Вже хорошою традицією в ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» стало новий навчальний рік розпочинати з благословення протоієрея отця Павла Петльованого -  настоятеля храму  с. Олексіївка  «Ікони Пресвятої Богородиці «Неупіваємая Чаша», випускника нашого навчального закладу.
Зі словами привітання до всіх присутніх звернулася учениця 25 групи Ярошенко М.
Наступила хвилююча мить материнського благословення. За добрим народним звичаєм, Таісія Пилипівна Яровенко, засіяла, немов ниву, голівки дітей житом-пшеницею, аби зростали вони не пустоцвітом, а сповнені зернами міцних знань.  
Завершилося святкове дійство дзвінком, який запросив усіх учнів на  перший урок. 
Право подати перший дзвінок нового 2017-2018 навчального року, який сповістив, що навчання почалось надано  учням Тичинській В. 23 гр., та Медику П. 31 гр.

. .......

 
На пепередню сторінку