.

У лютому  ДНЗ «Немирівський професійний ліцей»  проходив тиждень професії «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних і напівавтоматичних машинах». В рамках тижня проводилися заходи:

- була проведена виставка робіт учнів ліцею, на якій були представлені вироби учнів:  Пожидаєва Сергія «Троянди»;  Бабушкіна Олега «Підвазонник»; Продана Андрія «Підгортач»;
Шишкіна Євгена «Плужок-підгортач»; Брянського Олександр «Троянда з  металу»

-  пройшов бінарний відкритий урок виробничого навчання і обладнання та технологій зварювальних робіт у групі №17 на теми «Механізоване зварювання у газі вуглецевих та легованих  сталейй», «Зварювання труб з поворотом і без повороту» майстром в/н Скарженюком А.І. і викладачем спецдисциплін Безкостим Р.М., на якому застосовувались інтерактивні методи навчання (робота в малих і великих групах, елементи презентації та брифінгу, робота з натуральними зразками)

- відбулись теоретичний та практичний тури конкурсу фахової майстерності. В конкурсі приймали участь  17,  21 та 31 групи. Теоретична частина виконувалась письмово у формі десяти тестових завдань з предметів «Обладнання та технології зварювальних робіт», «Матеріалознавство» та «Охорона праці».   

Оцінювання практичної частини здійснювалися за таким параметрами: напрямок шва, рівномірність шва, провар, пропал, кратери, шлакові включення, підрізи, катет шва, дотримання технологій процесу,  пори, наплив.

Максимальна сумарна кількість балів за виконання теоретичного  
і практичного турі – 170 балів.

  Переможцями конкурсу стали учасники які набрали найбільшу кількість балів що визначилось на спільному засіданні журі.
І  місце – учень 31 групи Шишкін Євген;
ІІ місце - учень 31 групи  Золотов Руслан;
ІІІ місце – учень 17 групи Цимбалюк Євген;

 

На пепередню сторінку