Осінь – пора натхнення, а в ліцеї в цей час проходить   конкурс квітів та врожаю  "Осінні фантазії".  Ця традиційна виставка осінніх квітів створює атмосферу «балу хризантем». Хризантема — в перекладі з грецької означає «золота квітка». Так цього аборигена Середземномор’я назвали ще елліни майже три тисячі років тому. Перші ж 14 європейських різновидів хризантем в Україні з’явились у 1812—1820 роках. Найбільше з давніх–давен цінують хризантему в Японії. Її там називають «кіку», тобто сонце. Хризантема стала національним символом японців і навіть зображена на гербі держави, а орден Хризантеми вважається в країні найвищою нагородою.
         Пухнасті айстри різнобарвним дивом прикрасили шкільне свято квітів - кольору бузкового туману, рожево-полумяні та сніжні-білі із серцем жовтим сонячним і ніжним.
         Не обійшлося свято і без гладіолусів. Гладіолуси - одні з найулюбленіших осінніх квітів. Висока струнка рослина, з красивими, як у лілій, квітами, зібраними у два ряди в загострений прямий колос. Листя, височенні, вузькі, стирчать, як гострі шпаги. Цю квітку ще часто називають шпажником, а червоні суцвіття деяких сортів подібні до крапельок застиглої крові. Історія гладіолуса налічує століття. У перекладі з латинської - "гладіолуса" - меч, і тому у римлян він вважався квіткою гладіаторів.
 Тому подвір'я навчального закладу заполонили чудові осінні композиції   з найрізноманітніших квітів, оригінальні композиції з фруктів та овочів. Були композиції присвячені рідному навчальному закладу,  родинним стосункам , Незалежності України,військовим подіям, осіннім дарункам та інші. В даному святі прийняли участь всі групи ліцею. Журі відмітило найкращі композиції в кожній групі, але серед всіх особливу увагу звернули на такі:
11група «Ми викоріним зло війни в усіх»,представляв віршем (Медик П.)
13 група « Героям слава», представляли віршем ( Житар К., Мельник В.)
14 група « Щедрий дар» , представляв віршем (Василенко С.)
15 група « Душа солдата», представляла віршем( Рузь Л.)
16 група « Дари осені» захищав композицію  Онуфрійчук В.  піснею  « Осінь»
17 група «  Я люблю Україну»  представляли ( Ус О., Ковальчук В., Пташка М.)
18 група  « Країна в облозі» захищав композицію  Поляцько С. піснею  « 22»
21 група «Осінні фантазії» представляли віршем ( Борима  С. , Гук П..)
 23 група « Україна у вінку», на захист композиції заспівала пісню  Широкоступ А.
« Україна»
25 група « Квіткова фантазія» на захист композиції заспівала пісню  Цибульська К.             « Квітуча Україна»
26 група  « Лісова галявина» захист представляла віршем  Терєхова М.
31 група « Лісовичок - боровичок» , « Нема землі такої,як у нас», «Гуси – лебеді летять» захист представляв . (  Мазур В.)
Як і в кожному конкурсі є переможці:
І місце: 31 група, 16 група,   І І місце: 23 група, 18 група,   ІІІ місце: 14 група, 25 група

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
На пепередню сторінку