1 вересня ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» черговий раз відкрив двері для вступників. Дружна ліцейна родина прийняла у свої обійми 170 першокурсників, таких красивих, радісних та схвильованих . Всі вони підійшли до вибору професії прагматично. Адже далеко не завжди диплом престижного вузу є гарантією, що молода людина знайде хорошу роботу. Крім того , є багато перешкод, які вносять свої корективи у розвиток ринку праці. Тож наші абітурієнти готові до цього. З 10 000 професій вони не помилились у виборі.

Хтось обрав професію кухаря - кондитера, електрогазозварника, електрозварника на автоматичних та напівавтоматичних машинах, а хтось бажає здобути навики будівельних професій муляра, штукатура, лицювальника- плиточника.

На свято завітали гості: провідний спеціаліст Департаменту освіти і науки Валентина Петрівна Кутова, настоятель храму с. Олексіївка протоієрей Павло Петльований, які сказали багато гарних слів та побажань в адресу учнів та педагогічного колективу.

Зі словами привітань звернувся до присутніх директор ліцею Микола Іванович Попатенко та запевнив, що учні зможуть здобути обрану професію, удосконалити свої навики, цікаво та змістовно проводити вечори, приймати участь в ліцейних, районних та обласних заходах. Сьогодні в ліцеї створені всі умови для отримання якісної освіти та професій високої кваліфікації, учні забезпечені гуртожитком, трьохразовим гарячим харчуванням , стипендією у розмірі понад триста гривень, а діти пільгових категорій - 960 гривень.

Від імені випускників виступила Анастасія Широкоступ, яка сказала, що перед першокурсниками відкриваються нові горизонти, вони побувають на нових островах необізнаних наук і через 2 - 3 роки навчання стоятимуть на порозі нового життя, як дипломовані спеціалісти.

Зворушливим був виступ матері Гуць Іраїди Олександрівни, яка сказала, що батьки чекають від своїх дітей найвищих духовних злетів, думають про те, щоб їхні діти жили гідно серед людей і творили добро на землі. Обравши наш навчальний заклад, вони вірять , що їхні діти знайдуть тут своє покликання.

Пісні, у виконанні Анастасії Широкоступ, надали святу особливого колориту.

Свято закінчилось переливчастою мелодією першого дзвінка. І продовжувалось по аудиторіях першим уроком на тему: «Від проголошення незалежності до нової України»

На пепередню сторінку