Важливою складовою виховання учнів є робота  в колективі, де кожний має змогу проявити себе як обдаровану, цілеспрямовану людину, яка впевнено обрала свою професію.
Саме в цьому напрямку викладачем спецдисциплін Топчій О.Ю. був проведений відкритий захід – творчий вечір будівельників «Затишок, комфорт, зручність», в якому були задіяні учні не тільки будівельних професій, але й електротехнічного напрямку та напрямку «Громадського харчування». Для цього були створені незалежні команди для участі в окремих конкурсах, окремі групи учнів представляли будівельні професії, деякі учні жартували по-будівельному, і все це розбавлялось музичними паузами для розвантажування учасників, глядачів та журі.
Метою заходу було: формувати в учнів свідоме ставлення до обраної професії; сприяти розвитку мислення та творчої активності учнів; навчати аргументовано відстоювати власну думку; виховувати в учнів повагу до себе  і до думки колег, упевнитись, що знання необхідні їм для отримання в майбутньому бажаної професії.
Вечір відбувся в залі навчального корпусу. На сцені – екран, на якому демонструвалась презентація заходу з завданнями для учасників. В ході проведення заходу було багато конкурсів, в яких чергувались завдання на логіку («Вгадай професію»,  «Хто я? (Очима дітей)», на просторовий розвиток («Будівельникам – респект!)», гумористичні паузи («Жарти будівельників»),  а також практичні завдання («Закладаємо фундамент майбутнього будинку»).
Для оцінювання конкурсантів було створено журі з викладачів та майстрів технічного напрямку: заступник директора з навчально-виробничої роботи Руденко Зінаїда Андріївна, майстер в/н з професії «Електрогазозварник» Миколаєнко Олександр Валерійович та методист Хміль Інна Миколаївна. В ході конкурсів члени журі спостерігали за правильними відповідями команд, вели підрахунки набраних балів. Переможці винагороджувались призами. Також отримали заохочувальні призи учні, які теж приймали участь у конкурсах.

Всі заходи тижня професії спрямовані на підвищення популярності навчального закладу в цілому та професії «Будівельник» окремо, на збільшення інтересу учнів до будівництва, його новітніх та традиційних матеріалів і технологій. Майстри в/н та викладачі приклали максимально зусиль на те, щоб фраза «технічно грамотний будівельник» була об’єктивною оцінкою випускників нашого ліцею.

.

 
На пепередню сторінку