Відповідно до плану роботи ліцею та з метою активізації навчального процесу, сприяння розвитку пізнавальної активності учнів, поглиблення знань з біології з 28 березня  по 01 квітня було проведено тиждень біології.
У ході проведення тижня в ліцеї відбулося ряд цікавих і корисних заходів:
28.03.16 р. було відкриття тижня біології, який розпочався з випуску стіннівок «Екологічні проблеми людства, у якому взяли участь учні 23, 26 груп. За найкращий підхід до роботи перемогу отримала 23 група.
30.03.16 р. В рамках тижня учнями 13 групи була проведена акція: Що обираємо: куріння чи здоров’я? Ми за здоровий спосіб життя.
Учасники акції мали змогу вибрати для себе єдино правне рішення. Було задіяно близько 80 учнів
Виготовлено колаж про шкідливість куріння «Не будь собі ворогом». Учні ліцею читали та розглядали малюнки, як впливає нікотин на всі органи людини, про шкідливість пасивного куріння.
Класними керівниками 11, 13, 14, 23, 26 груп були проведені виховні години на тему «Чиста планета починається з кожного з нас2, де учні розглядали питання забруднення навколишнього середовища та причини, що до цього проводяться, як нашу планету зробити чистішою.
31.03.16 р. Проведений відкритий урок в 26 групі на тему: «Розмноження організмів.» Метою якого було познайомити учнів із формами розмноження організмів, значення нестатевого та статевого розмноження.
Урок показав, що учні оперують основними термінами з теми, володіють достатніми знаннями і вміннями. Найактивнішими науроці були Полюхович Л.,Касьянчук Т., та Червоненька В.
Членами гуртка «Екопульс» Широкостукп А. (23 гр), Воконоголь Г. (23 гр), Забіяченко В. (26 гр), Більченко В. (26 гр), був проведений конкурс на краще озеленення кабінетів ліцею. Оглянуто 13 кабінетів навчального корпусу. Найбільше за кількістю вазонів виявилося в каб №42- 47 шт. (зав. кабінетом О.Ю.Топчій), 35 шт. – у каб. №21 (зав. кабінетом Г.І.Булейко), і 34 шт. – у каб №35 ( зав. кабінетом Л.Р.Закрутна).
01.04.16 р. – у групах 11, 13, 14 була проведена бесіда «Рослинний світ червоної книги», де учні знайомляться з рослинами нашої місцевості, які зникають в результаті антропогенного впливу на довкілля.
Серед учнів другого курсу проведена вікторина «Чи знаєте ви біологію?» Найактивнішими учасниками по підсумках вікторини виявилися Широкоступ А., (23 гр), Сергієнко Н. (23 гр), Склярук С.(23 гр), Більченко В. (26 гр), Полюхович А. (26 гр).

01.04.16 р. Закриття тижня. Підведення підсумків. Тиждень показав, що діти гарно орієнтуються в питаннях природоохоронного характеру, цікавляться та читають додаткову літературу, охоче приймають участь у запропонованих заходах.

На пепередню сторінку