В  ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» з  25.03.2016р. по 29.03.2016р. проведений тиждень з напрямку: «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» на тему: «Твоя професія – твоє майбутнє»  В  рамках тижня відбувся ряд цікавих заходів.

Розпочався тиждень 25.03.16 р. з проведення майстром виробничого навчання Коптюхом В.В. відкритого уроку на тему «Установка першого ряду плиток при настиланні підлоги».
Учні повинні були закріпити знання по розбивці покриття перед настиланням підлоги, технології настилання підлоги керамічними плитками, вчитись економити будівельні матеріали, бережливо відноситись до інструментів, а також цінувати обрану професію.
На початку уроку майстер позитивно налаштував учнів на роботу, після чого приступив до пояснення нового матеріалу.  В ході уроку майстер провів опитування учнів з допомогою «Гри-дуелі» (учні були поділені на 3 команди, які задавали питання одна одній), після чого учні зробили доклад про історію будівництва, були згадані всі інструменти лицювальника-плиточника. Майстер провів інструктаж з питань охорони праці, пояснив нову тему, після чого учні приступили до виконання роботи. Активізація учнів на уроці досягнута за допомогою випереджувальних завдань (домашнє завдання, доклади учнів, «гра-дуель»), а також пояснення нової теми відбувалось за допомогою учнів, які приймали участь в розбивці покриття підлоги. На завершення уроку після перевірки якості виконання робіт було проведене оцінювання учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На пепередню сторінку