Кожен навчальний рік у нашій країні починається зі свята під символічною назвою – День знань. Це справжнє всенародне свято мудрості й доброти, людяності. Усі шляхи цього дня ведуть до навчальних закладів. Воно завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі побажання, і кожне серце, хвилюючись, відгукається на заклик першого дзвоника.
Традиційно цього дня у всіх навчальних закладах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчальному року. ДНЗ « Немирівський професійний ліцей» також ласкаво відчинив двері і запросив викладачів,  учнів,батьків та усіх гостей долучитися до святкування першого дзвоника. 
    На святковій лінійці з вітальним словом до присутніх звернувся директор нвчального закладу М.І. Попатенко. Він  побажав усім здоров’я, успіхів і усяких гараздів, бо початок будь-якого шляху – завжди хвилююча, тривожна та щемлива мить, особливо, якщо на цій дорозі багато іще незвіданого, досі незнаного, поки що недослідженого. 
      З гарними побажаннями успіхів у новому навчальному році звернувся до всіх присутніх голова Немирівської районної державнаї адміністрації Ю. М.Погорелюк.  
      Під час святкового дійства  було озвучено вітання  і від голови  Немирівської районної ради Профспілки працівників освіти  Т.Г.Гуцалюк, промова якої зачепила кожне дитяче серце.
 З вітальним словом до всіх присутніх  звернулася В.П. ,Кутова , провідний спеціаліст Депатраменту освіти та науки,яка  щиро привітала  усіх присутніх та побажала ,  щоб ліцейний шлях був для учнів цікавим та яскравим!
Вже хорошою традицією в ДНЗ «Немирівський професійний ліцей» стало новий навчальний рік розпочинати з благословення Протоієрея отця Павла Петльованого настоятеля храму в с. Олексіївка ікони Пресвятої Богородиці «Неупіваємая Чаша», випускник нашого навчального закладу.
  Голова батьківського комітету Сологуб О. звернулася до  усіх учнів ліцею та  побажала  старанно підкорювати нові вершини знань і досягти омріяної мети.
    Учень 31 групи В.Мазур  у вітальному слові до першокурсників запевнив  , що радо їх приймуть до великої, дружньої ліцейної  родини.
Завершилося святкове дійство дзвінком, який запросив усіх учнів на  перший урок. 
З нагоди гарного свята бажаємо усім здоров’я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
На пепередню сторінку